Hakkımızda

          Merkezimiz Elazığ‘da, Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı Özel Öğretim Kurumu olarak, kurucumuz Suat Demirtaş tarafından 2012 yılında hizmete açılmıştır.

          Kurumumuz Özel Eğitim, Rehabilitasyon ve Fizik Tedavi alanında, deneyimli uzman kadrosuyla ve geniş eğitim öğretim materyalleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

          Kurulduğu günden bugüne merkezimiz, yaşıtlarından farklı özelliklere sahip olan çocuklara ve ailelerine hizmet vermektedir. Özel olan bireylerin toplumda kendilerine yer bulmalarına yardımcı olma amacıyla hareket eden kurumumuz uzman psikolog ve rehber öğretmen ile öğrencilerimize ve ailelerimize hizmet vererek, öğrencilerimizin devam ettiği okuldaki örgün öğretmenleri ile işbirliği yapmak ve öğrencimizin gelişmesinde ortaklaşa çözüm üretmek temel görevimizdir. Özel olarak dizayn edilmiş bireysel sınıflarımızda, deneyimli özel eğitim branş öğretmelerimizle, çocuklarımıza bilgisayar destekli birebir eğitim verilmektedir.

          Uzman fizyoterapistlerimiz tarafından, fizik tedavi gerektiren ve bu konuda raporu bulunan hastalar için,  özel donanımlı olarak hazırlanmış fizyoterapi bölümlerinde hizmet verilmektedir.